imageportofolio
CD Palace - administrativní centrum
DOMŮ / CD Palace - administrativní centrum

CD Palace - administrativní centrum

Ve společné spolupráci s ateliérem SIAL Liberec vznikl projekt obchodně-administrativní budovy CD Palace. Náš ateliér samostatně zpracovával hotelové křídlo komplexu. Díky zdlouhavému projednávání ÚR a rovněž i SP, se situace na realitním trhu výrazně změnila, protože v blízkém sousedství za hlavním nádražím vyrostlo nákupní a společenské centrum Vaňkovka.

Z tohoto důvodu vyvstala potřeba přepracovat koncept náplně stavby. Hledání trvá již několik let s dlouhými přestávkami. Tím se tato akce stala jak pro nás, tak i pro SIAL zatím jedním dlouhým a nekonečným příběhem s nejasným koncem.

Proto také na konci prezentace uvádíme vizualizace, které proces hledání dokladují....

CD Palace - administrativní centrum - 1.Černopolni - Detail projektu

Místo: Brno, Benešova tř., Koliště Typ stavby: Komerční - administrativa, obchody a hotel; po r.2019-administrativa Hlavní architekt UR a SP zb r.2003,2004: Radim Kousal - SIAL Autoři hotelového křídla: Jozef Kubín,Roman Mach Hlavní architekti změnových projektů z let 2013-2020: Michal Hušek - SIAL ; Jozef Kubín - 1.ČP Spolupráce: kolektiv ateliérů SIAL a 1.ČERNOPOLNÍ Klient: Investmanagement s.r.o. Brno; po r.2019 CD Coms a.s. Projekty-původní : DUR 2003; DSP 05/2004 Projekty změnové: Změna DUR 2013, Změna DSP 2019 - 2020
SKRÝT DETAIL →
← ZOBRAZIT DETAIL