imageportofolio
Termální, relaxační a rekondiční centrum - Pasohlávky
DOMŮ / Termální, relaxační a rekondiční centrum - Pasohlávky

Termální, relaxační a rekondiční centrum - Pasohlávky

Nově navrhovaný komplex řešil termálně relaxační a rekondiční centrum ,které mělo vzniknout na severozápadní straně stávajícího autokempu ATC , v bezprostřední blízkosti u Novomlýnských jezer pod Pálavskými vrchy. Nově navrhovaný areál lze rozdělit na dvě základní části – objekty, včetně hlavní bazénové haly a volné rekreační plochy s venkovními bazény.Objekty jsou sestaveny v jeden dispoziční a provozní celek. Pro celoroční provoz je koncipována sestava propojených objektů, které budou areál uzavírat směrem na SZ , k přilehlému parkovišti . Tato část je propojena přes centrální vstupní halu se sezónní částí areálu, tzv. letními šatnami, které uzavírají volné plochy směrem na SV.

Projekt po zpracování studie, dokumentace pro stavební povolení a tendrové dokumentace pro výběr dodavatele, však byl klientem zastaven pro  finanční náročnost akce. V tomto projektu se už dále nepokračovalo, ale byl to posléze zárodek našeho největšího realizovaného projektu, který prezentujeme zde na našem webu na jiném místě.

Termální, relaxační a rekondiční centrum - Pasohlávky - 1.Černopolni - Detail projektu

Místo: Pasohlávky Typ stavby: občanská vybavenost - sportovní a rekreační stavba Autor: Jozef Kubín Spolupráce: Jana Rosová Spolupráce - stavební část: Václav Křepelka Klient: Stavcom-HP, a.s. Projekt: 2005 - 2006
SKRÝT DETAIL →
← ZOBRAZIT DETAIL